O nas

paint-328676Przedszkole Publiczne Children’s Pre-School Centre to dwujęzyczne przedszkole o rozszerzonym profilu muzycznym, które powstało z chęci zapewnienia dzieciom rozwoju emocjonalnego oraz intelektualnego na najwyższym poziomie. Miejsce, w którym dzieci czują się szczęśliwe i bezpieczne, gdzie w twórczy i radosny sposób pod okiem godnych polecenia wychowawców w bezpiecznym środowisku,  odkrywają zarówno otaczający je świat jak  i własne możliwości.  

Uczymy nabywania nowych umiejętności w sposób swobodny, naturalny i zarazem niepozbawiony beztroskiej zabawy, która powinna być wpisana w dzieciństwo każdego maluszka.

playground-691129_1280Pracując w oparciu o nasz wyjątkowy program edukacyjno-wychowawczy, do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie, zapewniając rozwój dostosowany do jego potrzeb. Chcemy aby każde dziecko czuło się u nas jak w domu. 

  • Nowoczesny budynek, został zaprojektowany na cele przedszkola, znajdują się tu przestronne i naturalnie doświetlone sale, a każda z nich wyposażona jest w najwyższej jakości mebelki, stoliki i krzesełka, dostosowane do wzrostu dzieci.
  • Szczególną uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa dzieci, dlatego cały teren jest ogrodzony, posiadamy monitoring wewnątrz jak i na zewnątrz budynku, bezpieczne szyby, blokowane drzwi wejściowe, zmywalne powierzchnie, antybakteryjne nadmuchy   itp.
  • Tworząc domową atmosferę zmniejszamy do minimum stres dziecka spowodowany rozłąką z rodzicami, a pamiętając również o stresie rodziców wyposażyliśmy sale w podgląd internetowy,  który pozwoli Państwu na obserwowanie dzieci bez osobistej ingerencji. Środowisko, które stworzyliśmy jest ciekawe i inspirujące, a jednocześnie ochrania przed przestymulowaniem i nadmiarem bodźców.
  • Tym, którzy jeszcze nas nie odwiedzili, podpowiadamy, że przedszkole znajduje się na ul. Siarczana 15, blisko ul. Zakopiańskiej a jednocześnie z dala od ruchu drogowego wiec nasze dzieci nie są narażone na wdychanie z powietrza pyłu PM10 i PM2,5 , których 83,3 procent udziału to komunikacja samochodowa -pyłu wytwarzanego przez auta, ścieranie opon i klocków hamulcowych. Przedszkole dysponuje własną ogrodzoną przestrzenią parkingową a także trawiastym podwórkiem z placem zabaw, co czyni nas niezwykle bezpiecznym miejscem.

Jesteśmy przedszkolem innym niż wszystkie!  Gorąco zapraszamy!