– MY TO –

♥     Nowoczesny budynek, zaprojektowany na cele przedszkola, znajdują się tu przestronne i naturalnie doświetlone sale, a każda z nich wyposażona jest w najwyższej jakości mebelki, stoliki i krzesełka, dostosowane do wzrostu dzieci.                       

♥    Przedszkole z dala od ruchu drogowego wiec nasze dzieci nie są narażone na wdychanie z powietrza pyłu PM10 i PM2,5 , których 83,3 procent udziału to komunikacja samochodowa -pyłu wytwarzanego przez auta, ścieranie opon i klocków hamulcowych. Dysponujemy własną ogrodzoną przestrzenią ogrodową z trawiastym podwórkiem z placem zabaw, co czyni nas niezwykle bezpiecznym miejscem.

♥   Tworząc domową atmosferę zmniejszamy do minimum stres dziecka spowodowany rozłąką z rodzicami, a pamiętając również o stresie rodziców wyposażyliśmy sale w podgląd internetowy,  który pozwoli Państwu na obserwowanie dzieci bez osobistej ingerencji. Środowisko, które stworzyliśmy jest ciekawe i inspirujące, a jednocześnie ochrania przed przestymulowaniem i nadmiarem bodźców

♥ Szczególną uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa dzieci, dlatego cały teren jest ogrodzony, posiadamy monitoring wewnątrz jak i na zewnątrz budynku, bezpieczne szyby, blokowane drzwi wejściowe, zmywalne powierzchnie, antybakteryjne nadmuchy   itp

♥  Przestrzeń jest zaprojektowana z myślą o potrzebach dzieci. Oznacza to, że wszystkie przedmioty i pomoce, potrzebne w ciągu dnia są w ich zasięgu. Pozwala to na pełną niezależność od dorosłych w decydowaniu o swojej zabawie.

♥ Specjalne zróżnicowane menu jest ułożone przez dietetyka dziecięcego z możliwością modyfikacji pod kątem alergii