PRZEDSZKOLE PUBLICZNE CHILDREN’S ENGLISH CENTRE
to dwujęzyczne przedszkole o rozszerzonym profilu muzycznym, które powstało z chęci zapewnienia dzieciom rozwoju emocjonalnego oraz intelektualnego na najwyższym poziomie. To miejsce, w którym dzieci czują się szczęśliwe i bezpieczne, gdzie w twórczy i radosny sposób pod okiem wychowawców w bezpiecznym środowisku, odkrywają zarówno otaczający je świat jak i własne możliwości.

Uczymy nabywania nowych umiejętności w sposób swobodny, naturalny, a zarazem niepozbawiony beztroskiej zabawy, która powinna być wpisana w dzieciństwo każdego malucha.

Pracując w oparciu o nasz wyjątkowy program edukacyjno-wychowawczy, do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie, zapewniając rozwój dostosowany do jego potrzeb. Chcemy, aby każde dziecko czuło się u nas jak w domu.

Pracujemy metodą NVC – opartą na wzajemnym szacunku i zrozumieniu podczas nawiązywania kontaktów z innymi.

Nowoczesny budynek został zaprojektowany na cele przedszkola, znajdują się tu przestronne i naturalnie doświetlone sale, a każda z nich wyposażona jest w najwyższej jakości meble, stoliki i krzesła, dostosowane do wzrostu dzieci.

Tworząc domową atmosferę zmniejszamy do minimum stres dziecka spowodowany rozłąką z rodzicami. Pamiętając również o rodzicach, sale wyposażone są w kamerki internetowe, które pozwalają na obserwowanie dzieci bez osobistej ingerencji.

Ideą naszego przedszkola było stworzenie miejsca, które będzie cenione za jego domowy charakter, gdzie z dala od zgiełku ulicy w atmosferze życzliwości, ciepła i zrozumienia rozbudzimy w dzieciach ciekawość świata i ludzi. Uczymy tolerancji i otwartości na inne kultury.

Chcemy, aby nasze dzieci wkroczyły w czas edukacji szkolnej z poczuciem własnej indywidualności, ze świadomością swoich zalet, by po opuszczeniu przedszkola były gotowe do kolejnych wyzwań!

Przedszkole znajduje się na Górze Borkowskiej, blisko Zakopianki, ale jednocześnie z dala od ruchu drogowego, co czyni nas niezwykle bezpiecznym miejscem.

Szczególną uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa dzieci, dlatego cały teren przedszkola jest ogrodzony. Posiadamy monitoring za zewnątrz, jak i wewnątrz budynku, bezpieczne szyby, blokowane drzwi wejściowe, zmywalne powierzchnie oraz antybakteryjne nadmuchy.

Jesteśmy przedszkolem innym niż wszystkie!
Czekamy właśnie na Was.