Oferta / Zapisy

PUBLICZNE Przedszkole Children’s English Centre ZA 1 ZŁ!

Dziękujemy za zainteresowanie naszym przedszkolem. Jeśli nasze idee oraz oferta edukacyjna są zgodne z Państwa oczekiwaniami i chcecie zapisać dziecko do naszego przedszkola prosimy o przesłanie wypełnionej karty zapisu dziecka.

Od roku szkolnego 2018/2019 r.  przedszkole funkcjonuje jako Przedszkole Publiczne. Dla Rodziców oznacza to odpłatność na takich samych zasadach jak w przedszkolach samorządowych, tj. 5 godzin podstawy programowej bezpłatnie, a  każda następna rozpoczęta godzina 1 zł.

REKRUTACJA PLANOWA

Rusza 01 marca każdego roku. Dzieci przyjmowane są według kolejności zgłoszeń.
W miarę wolnych miejsc, prowadzimy zapisy cały rok szkolny.

ZAJĘCIA BEZPŁATNE :

• JEZYK ANGIELSKI: codziennie – prowadzony przez lektora;
  • ZAJECIA EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZE: zgodnie z podstawą programowa w oparciu o tygodniowe plany przygotowane przez wykwalifikowanych wychowawców;
  • MUZYKOLIADA: autorski program zajęć muzycznych;
  • GIMNASTYKA ogólnorozwojowa i korekcyjna prowadzona przez fizjoterapeutę;
  • KONSULTACJE z logopedą / psychologiem;

ZAJĘCIA DODATKOWE:

Najlepsze starannie wybrane i sprawdzone zajęcia na rynku!
Szczegóły  oferty bezpośrednio dla Klientów Przedszkola.

Umowa i pozostałe dokumenty są podpisywane w przedszkolu po umówieniu się telefonicznie bądź mailowo.

ZAPRASZAMY do kontaktu pod nr tel. 579 165 071 lub mailowo przedszkole@cec.edu.pl.