Szanowni Rodzice!

Przedszkole Children’s English Centre prowadzi zapisy przez cały rok szkolny.  Dzieci przyjmowane są według kolejności zgłoszeń w miarę wolnych miejsc.

PRZEDSZKOLE  za 1 zl!

Od nowego roku szkolnego 2018/2019 r.  Przedszkole będzie  funkcjonowało jako Przedszkole Publiczne. Dla Rodziców oznacza to odpłatność na takich samych zasadach jak w przedszkolach samorządowych, tj. 5 godzin podstawy programowej za darmo a  każda następna rozpoczęta godzina 1 zł.

Opłata za całodzienne wyżywienie wynosi 14,50 zł (I śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek)

Umowa i pozostałe dokumenty są podpisywane w przedszkolu po umówieniu się telefonicznie bądź mailowo.

ZAPRASZAMY do kontaktu pod nr tel. 579 165 071 lub mailowo przedszkole@cec.edu.pl