Nie mamy

Czego u nas NIE MA:

• Mebli rozmiarów ze świata dorosłych.  Przestrzeń jest zaprojektowana z myślą o potrzebach dzieci. Oznacza to, że wszystkie przedmioty i pomoce, potrzebne w ciągu dnia są w ich zasięgu. Pozwala to na pełną niezależność od dorosłych w decydowaniu o swojej zabawie.
  • Na próżno szukać u nas malunków na ścianach, prostota i funkcjonalność uczą porządku a piękne przedmioty budują poczucie estetyki.
  • Monotonnej diety – specjalne zróżnicowane menu zostało ułożone przez dietetyka dziecięcego.
  • Lunche będą dowożone w termosach dokładnie w porze posiłku, dzięki czemu nie będą podgrzewane,  zachowają więc więcej wartości odżywczych.
  • Nie nakłaniamy do zabawy kiedy dziecko jest zmęczone.
  • Nie trzymamy dzieci w salach. Ogród pozwala na pełniejsze doświadczanie przyrody, dlatego często z niego skorzystamy.
  • Na co dzień nie publikujemy zdjęć dzieci w portalach społecznościowych, jedyny wyjątek stanowią fotografie grupowe wykonywane podczas szczególnych wydarzeń, gdzie nie widać wizerunku dziecka.  Za to wszyscy rodzice po zalogowaniu się na naszą platformę mogą oglądać zdjęcia w dużej rozdzielczości, jak również korzystać z obrazu online z kamerek umieszczonych wewnątrz budynku jak i z ogrodu na zewnątrz.